Oddział 2

O nas

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił- tego, czego pragnie."

-Paulo Coelho

Nasze przedszkole to miejsce, w którym panuje ciepła i serdeczna atmosfera, która sprzyja prawidłowemu rozwojowi państwa pociech. Stosujemy zarówno tradycyjne jak i nowoczesne metody nauczania sprzyjające indywidualnemu podejściu do rozwoju, nauki i wychowania najmłodszych. W naszym przedszkolu każde dziecko znajdzie najlepszą opiekę oraz doskonałe warunki do doskonalenia swoich umiejętnośći, odkrywania talentów i zainteresowań.

Pragniemy, aby rodzice oddajac nam swoje dziecko mieli poczucie bezpieczeństwa i zaufania, a dzieci przychodziły z radością.

Głównym celem naszego przedszkola jest dobro dziecka. Naszym priorytetem jest zapewnienie każdemu dziecku najlepszych warunków do wszechstronnego rozwoju.

• Przedszkole nr 3 w Brzezinach
    95-060 Brzeziny,