
W dokumencie znajdują się linki do aplikacji obsługującej odpłatność za przedszkole:
Nowy_Dokument_programu_Microsoft_Word.docx
Szanowni Państwo
Informuję, że od dnia dzisiejszego, t.j. 20 marca 2026 r. dostępne są na tablicy ogłoszeń Przedszkola nr 3 w Brzezinach listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do dalszego postępowania rekrutacyjnego. W dniach 23 - 26 marca rodzice dzieci zakwalikowanych proszeni są o podpisanie potwierdzenia woli przyjęcia do przedszkola (dokument do pobrania poniżej). Przypominam jednocześnie, że w/w potwierdzenie podpisane przez oboje rodziców składa się w siedzibie przedszkola w godzinach 9.00 - 15.00.
zal_nr_4_oswiadczenie_woli(3).pdf
Dokumenty do pobrania - wniosek zgłoszenia i oświadczenia:
zal_nr_2_wniosek_zgloszenia_dziecka.pdf
OSWIADCZENIE__O_ZATRUDNIENIU(1).pdf
oswiadczenie_o_samotnym_wychowywaniu(1).pdf
oswiadczenie_o_wielodzietnosci(2).pdf
oswiadczenie_o_zamieszkaniu.pdf
Obligatoryjnie wypełniają Państwo oświadczenie o zamieszkaniu, zatrudnieniu i RODO
Poniżej znajdą Państwo linki do zarządzeń Burmistrza Miasta Brzeziny w sprawie kryteriów i harmonogramu rekrutacji oraz Regulamnin rekrutacji do Przedszkola nr 3 w Brxzezinach na rok szkolny 2026/2027:
zarzadzenie_nr_7_2026_kryteria_nabotu_2026_2027.pdf
zarzadzenie_nr_8_2026_terminy_naboru_2026_2027.pdf
regulamin_rekrutacji_2026.docx
Zakończenie roku szkolnego w naszym przedszkolu upłynęło w wyjątkowo radosnej i letniej atmosferze. W pięknie udekorowanym ogrodzie przedszkolnym odbyła się pełna atrakcji impreza, podczas której dzieci mogły wspólnie świętować nadchodzące wakacje. Na uczestników czekało wiele zabaw ruchowych i tanecznych prowadzonych przez panią Edytę, które dostarczyły wszystkim mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii. Po aktywnościach dzieci mogły odpocząć w cieniu na kocach, delektując się pysznymi lodami, które były miłą ochłodą w ciepły dzień. Największą atrakcją okazała się jednak wielka bitwa wodna! Dzieci z ogromnym entuzjazmem bawiły się pod spryskiwaczami, wykorzystując także balony napełnione wodą. Radosnym okrzykom, śmiechom i wodnym harcom nie było końca. To był wspaniały sposób na pożegnanie mijającego roku szkolnego – pełnego nauki, zabawy, nowych doświadczeń i przyjaźni. Wszystkim naszym Przedszkolakom życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji!
W czerwcową środę, już po raz ostatni przed wakacjami odwiedziła nas "Filharmonia na kółkach". Nasi goście podczas spotkania pod nazwą "W gorącym rytmie flamenco" zabrali nas w niezwykła podróż do pięknej i słonecznej Andaluzji. Przedszkolaki miały okazję poznać tradycje Hiszpanii, charakterystyczną dla tego kraju muzykę i taniec flamenco oraz podziwiać przepiękne, kolorowe stroje wykorzystywane podczas tego tańca. Po raz kolejny spotkanie z filharmonią dostarczyło nam niesamowitych emocji.
Dziękujemy za wszystkie wspaniałe spotkania i do zobaczenia po wakacjach!
Wzruszenie, duma i radość towarzyszyły uroczystemu zakończeniu roku szkolnego dzieci z oddziału zerowego . Bystrzaki pożegnały przedszkole w pięknym stylu, rozpoczynając swoją uroczystość tradycyjnym Polonezem.
Elegancko ubrane dzieci z wielkim skupieniem i zaangażowaniem zaprezentowały narodowy taniec, wzbudzając zachwyt oraz wzruszenie wśród rodziców i zaproszonych gości. Był to symboliczny moment podkreślający wagę chwili i pożegnania z przedszkolnym etapem życia.
W dalszej części spotkania dzieci przedstawiły program artystyczny oparty na wierszach i piosenkach, w których wspominały wspólnie spędzone lata, dziękowały swoim wychowawcom oraz rodzicom za wsparcie i opiekę. Nie brakowało uśmiechów, ale także łez wzruszenia, gdy mali artyści żegnali miejsce, które przez ostatnie lata było ich drugim domem.
Deszczowa, czerwcowa pogoda nieco pokrzyżowała nasze wycieczkowe plany, ale mimo to się nie poddaliśmy i spędziliśmy przyjemny dzień w kinie. Grupy Groszki, Poziomki i Biedronki wybrały się na film animowany "Tom i Jerry: Przygoda w muzeum". Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów, którzy przez przypadek przenoszą się do olśniewającego Złotego Miasta rodem ze starożytnych legend i przeżywają tam niezwykłe przygody. Podczas seansu wszyscy zajadali się pachnącym popcornem. Wyjazd był doskonała okazją do rozwijania zainteresowań kulturalnych, utrwalenia zasad właściwego zachowania w miejscach publicznych oraz wspólnego czasu z rówieśnikami. To był dzień pełen radości i niezapomnianych wrażeń!